چگونه تب‌های اضافه شده به اپ‌های ویندوز را حذف کنیم؟ – دیجیاتو – بهترین ربات کلش اف کلنز

با انتشار به‌روزرسانی رداستون ۵، ویندوز میزبان ویژگی تازه‌ای خواهد شد که براساس آن، پای تب‌ها به پنجره اغلب اپلیکیشن‌های نصب شده باز می‌شود
سپس صفحه را به سمت پایین بکشید تا به بخش Sets برسید. در این بخش روی کلید Add an app کلیک کنید تا بتوانید به انتخاب اپلیکیشن مورد نظرتان بپردازید.

تب‌ها

حالا فقط کافیست، همین قدم‌هایی که تا حالا برداشتید را برای اپلیکیشن‌های دیگر هم بردارید تا یک به یک، این ویژگی تازه روی آن‌ها هم غیر فعال شوید.

البته در این ویژگی تازه، امکان حذف تب‌ها از هر اپلکیشنی که بخواهید وجود دارد و به لطف این موضوع می‌توان همه چیز را به همان حالت اولیه برگرداند. اما تا لحظه نوشته شدن این متن، متاسفانه باید بگویم که همه اپ‌ها قادر به خلاص شدن از شر تب‌هایی که برایتان گفتیم نیستند و مایکروسافت فعلا به شما اجازه کامل برای مقابله کامل با این ویژگی تازه نمی‌‌دهد.

تب‌ها

با انتشار به‌روزرسانی رداستون ۵، ویندوز میزبان ویژگی تازه‌ای خواهد شد که براساس آن، پای تب‌ها به پنجره اغلب اپلیکیشن‌های نصب شده باز می‌شود. در این ویژگی تازه که Sets نامیده می‌شود، می‌توان درست مثل یک مرورگر، برنامه‌ها و پنجره‌های مختلف را در قالب تب‌های کنار هم چیده شده، مشاهده و مدیریت کرد.

تب‌ها

حالا از بین تمام گزینه‌های حاضر در لیستی که در مقابلتان قرار گرفته، آن اپلیکیشنی که نمی‌خواهید در پنجره‌شان شاهد حضور تب‌ها باشید را انتخاب و روی کلید OK کلیک کنید.

با این کار، ویژگی Sets از روی اپلیکیشن انتخاب شده برداشته می‌شود و اگر دوباره پنجره آن اپ را باز کنید دیگر شاهد هیچ تبی در نوار عنوانش نخواهید بود.

از این رو فقط می‌توانید برای یک سری از اپلیکیشنی‌ها تعیین و تکلیف کنید و ست‌هایی که رویشان قرار گرفته را از بین ببرید. برای این کار، ابتدا باید به تنظیمات ویندوز بروید و از آنجا مسیر  System > Multitasking را طی کنید.

تب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *