بعد از انتظاری ۷ ساله، نسخه ششم سری The Elder Scrolls معرفی شد – دیجیاتو + اولین بازی نسل بعد معرفی شد: Starfield اولین پروژه جدید بتسدا بعد از ۲۵ سال – دیجیاتو – بهترین ربات کلش اف کلنز

در جریان کنفرانسی که به هیچ وجه عاری از سورپرایز نبود اما به طرز عجیبی خسته کننده بود، کمپانی بتسدا بالاخره آن چیزی که طرفداران برای سال ها منتظرش بودند را تایید کرد و گفت که مشغول توسعه بازی The Elder Scrolls VI است

نسخه ششم از سری بازی The Elder Scrolls هنوز نام و تاریخ عرضه مشخصی ندارد و تیزر بازی هم حاوی هیچ اطلاعات خاصی نبود؛ در عوض بتسدا ترجیح داد صرفاً ساخت بازی را تایید و احتمالاً نمایش تریلرهای بیشتر را به نمایشگاه E3 2019 موکول کند.

در حال حاضر از عرضه آخرین نسخه از سری The Elder Scrolls نزدیک به ۷ سال می گذرد و احتمالاً درخواست های تمام نشدنی گیمرها، عامل اصلی این رونمایی بی مایه از بازی بوده است. در هر حال حماسه The Elder Scrolls قرار است ادامه پیدا کند و هیچوقت هیجان زده تر از این نبوده ایم.

در جریان کنفرانسی که به هیچ وجه عاری از سورپرایز نبود اما به طرز عجیبی خسته کننده بود، کمپانی بتسدا بالاخره آن چیزی که طرفداران برای سال ها منتظرش بودند را تایید کرد و گفت که مشغول توسعه بازی The Elder Scrolls VI است.

——————-

بالاخره Starfield که مدت‌ها بتسدا با ادعای اینکه در حال کار روی آن است از توضیح در موردش طفره می‌رفت، معرفی شد
البته با انتشار این تیزر کوتاه، به نوعی اولین بازی نسل بعد هم معرفی شد و می‌توان گفت که اولین پروژه جدید بتسدا بعد از ۲۵ سال و پس از اشارات چند ساعت پیش مایکروسافت مبنی بر ساخت ایکس باکس جدید، نوید بخش آغاز نسل جدید کنسول‌هاست. در ادامه می‌توانید این تیزر چند ثانیه‌ای را مشاهده کنید.

تریلری که در موردش صحبت می‌کنیم چند ثانیه‌ای بیشتر به طول نمی‌انجامید و فقط در آن شاهد نمایی از کره خاکی و ماهواره‌ای بودیم که هیچ مفهومی را منتقل نمی‌کردند.

تاد هاواردی که در گذشته همیشه با صحبت‌هایش همه را شگفت زده می‌کرد، گویا این بار حین معرفی Starfield چیز خاصی برای گفتن نداشت و ما را به تریلری ارجاع داد که بتسدا برای این اثر تدوین کرده بود.

بالاخره Starfield که مدت‌ها بتسدا با ادعای اینکه در حال کار روی آن است از توضیح در موردش طفره می‌رفت، معرفی شد. اما تریلری که ما از آن دیدیم آن چیزی نبود که انتظارش را داشتیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *