انتشار رندر مچ بند هواوی TalkBand B5 [به روز رسانی: تاریخ معرفی مشخص شد] – دیجیاتو – بهترین ربات کلش اف کلنز

به تازگی تصویری از مچ بند بعدی هوآوی با نام TalkBand B5 منتشر شده که نشان می دهد کمپانی چینی همچنان به دنبال ترویج ایده ترکیب هندزفری بلوتوث با مچ بند سلامتی است
گفتنی است با توجه به تصویر منتشر شده از TalkBand B5 و تاریخ موجود روی نمایشگر آن، به نظر می رسد هوآوی دوشنبه هفته آینده (۱۸ تیر) این محصول جدید را به صورت رسمی معرفی نماید.

چینی ها استفاده از عدد ۴ را موجب بدشانسی می دانند

رندر مورد بحث که توسط افشاگر معروف «ایوان بلس» انتشار یافته، شباهت بسیاری با مدل TalkBand B3 (که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد) دارد و احتمالاً هوآوی تنها برخی از مشخصات فنی داخلی را در آن بهبود داده است. نکته جالب توجه استفاده از عدد ۵ به جای ۴ است که به باورهای چینی و اعتقاد به بدشانس بودن عدد ۴ باز می گردد.

به گزارش وبسایت فون آرنا، پوستر جدیدی که از TalkBand B5 منتشر شده خبر از معرفی رسمی در ۱۸ جولای (۲۷ تیر ماه) می دهد.

به روز رسانی

مچ بند هوآوی

لازم به اشاره است که مچ بند-هندفری هوآوی از طریق اتصال به گوشی های اندرویدی و iOS امکان برقراری تماس را فراهم کرده و با جدا کردن نمایشگر از بند می توان از آن به عنوان یک هندزفری بلوتوث استفاده کرد. این محصول همچنین قابلیت استریم موسیقی را داشته و توانایی پایش فعالیت هایی مانند پیاده روی، دو، دوچرخه سواری و خواب را هم دارد.

به تازگی تصویری از مچ بند بعدی هوآوی با نام TalkBand B5 منتشر شده که نشان می دهد کمپانی چینی همچنان به دنبال ترویج ایده ترکیب هندزفری بلوتوث با مچ بند سلامتی است.

[تاریخ انتشار خبر اولیه: ۱۵ تیر ماه ۹۷]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *