اسم رمز و زمان ساخت نمونه اولیه گلکسی نوت ۹ سامسونگ مشخص شد – دیجیاتو + دادستان عربستان: متهمان به فساد، بازجویی شدند – بهترین ربات کلش اف کلنز

در حالی که به نظر می رسد همین حالا سامسونگ از فروش بالای موبایل گلکسی نوت ۸ خوشنود است، گزارش ها خبر از شروع فرایند توسعه موبایل گلکسی نوت ۹ می دهند

در هر حال تا زمان معرفی و عرضه گلکسی نوت ۹ زمان زیادی باقیمانده و قطعاً در آینده خبر های بیشتری از این موبایل منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می توانید اطلاعاتی که تا کنون از گلکسی نوت ۹ منتشر شده را در ادامه مطالعه نمایید:

شنیده می شود که نام رمز پروژه این موبایل، «Crown» (به معنی تاج) است. همچنین پیش بینی شده که گلکسی نوت ۹ در اواسط مرداد تا شهریور سال ۱۳۹۷ معرفی شود. این اطلاعات که از نشریات کشور کره جنوبی به دست آمده همچنین اشاره به این موضوع دارند که در دی ماه سال جاری تا فروردین ماه سال ۱۳۹۷ سامسونگ قطعات مورد نیاز برای ساخت نمونه اولیه این تلفن هوشمند را دریافت خواهد کرد.

در حالی که به نظر می رسد همین حالا سامسونگ از فروش بالای موبایل گلکسی نوت ۸ خوشنود است، گزارش ها خبر از شروع فرایند توسعه موبایل گلکسی نوت ۹ می دهند.

گلکسی نوت ۹ در مرداد تا شهریور سال ۱۳۹۷ معرفی خواهد شد

——————-
خبرگزاری فارس:  دادستان کل عربستان اعلام کرد که آنچه که در تاریخ چهارم نوامبر(بازداشت متهمان فساد) صورت گرفته است، تکمیل مرحله اول راه مبارزه با فساد است
وی افزود: کسانی که به اتهام فساد بازداشت شدند، به صورت مفصل مورد بازجویی قرار گرفته‌اند.

خبرگزاری فارس:  دادستان کل عربستان اعلام کرد که آنچه که در تاریخ چهارم نوامبر(بازداشت متهمان فساد) صورت گرفته است، تکمیل مرحله اول راه مبارزه با فساد است.
درباره سلطنتی عربستان شنبه گذشته(چهارم نوامبر) به بهانه مبارزه با فساد مالی، دستور بازداشت ۱۱ شاهزاده و ۳۰ مقام سابق و فعلی را صادر کرد که برجسته‌ترین آنها «متعب بن عبدالله» وزیر گارد ملی این کشور است که طبق فرمان دربار سلطنتی از سمتش عزل شده است.

دادستانی عربستان اعلام کرد که تکمیل مرحله اول تحقیقات به شکل سری به منظور دور نشدن از عدالت ضرورت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *