احتمالاً ۴ گوشی از سری گلکسی J سامسونگ با نمایشگر بی نهایت به زودی از راه می رسند – دیجیاتو – بهترین ربات کلش اف کلنز

بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده سامسونگ قصد دارد از ۴ گوشی هوشمند از سری گلکسی J احتمالاً در ماه جاری میلادی (نهایتاً تا ۱۰ خرداد) رونمایی کند
تصویر اصلی مطلب متعلق به نسخه ۲۰۱۸ گلگسی J2 Duo است که در فروردین ماه معرفی شده بود.

قابلیت دیگری که احتمالاً گوشی های مورد بحث از آن بهره خواهند برد « Turbo Speed technology» است که نرم افزار ها را به گونه ای بهبود می دهد تا سریعتر اجرا شوند و در عین حال تجربه چند وظیفه ای روان تری را برای کاربران فراهم شود.

بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده سامسونگ قصد دارد از ۴ گوشی هوشمند از سری گلکسی J احتمالاً در ماه جاری میلادی (نهایتاً تا ۱۰ خرداد) رونمایی کند.

با این حال بر اساس گزارش های موجود، سرانه درآمد در این کشور در سال ۲۰۱۶ به میزان ۱۶۷۰ دلار بوده و از این حیث هند در جایگاه ۱۱۲ در بین ۱۶۴ کشور قرار گرفته. به همین دلیل عرضه گوشی های اقتصادی در کشور هفتاد و دو ملت برای کمپانی ها اهمیت بالایی دارد.

سامسونگ تا سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷ در صدر لیست سازندگان گوشی های هوشمندی بود که این محصولات را در بازار هند عرضه می کردند. با این حال شیائومی موفق شد این عنوان را از کره ای ها گرفته و رتبه اول را به خود اختصاص دهد. هندوستان، پس از چین دومین بازار بزرگ تلفن های هوشمند در جهان را به خود تخصیص داده است.

بر اساس گزارش ها قرار است گوشی های هوشمند سری گلکسی J از حالت «S Bike» برخوردار باشند. به واسطه این قابلیت هنگامی که کاربر در حال دوچرخه سواری است، به صورت خودکار ارسال اعلان ها متوقف می شود. از قابلیت های دیگر این سری می توان به امکان «Ultra Data Savings» اشاره کرد که از اجرای اپ ها در پس زمینه (به استثناء ۶ اپ انتخاب شده توسط کاربر) جلوگیری می کند.

گوشی های مورد بحث از نمایشگر بی نهایت سامسونگ بهره خواهد برد. این نمایشگرها قبل تر در پرچمداران سال ۲۰۱۷ و نیز ۲۰۱۸ کمپانی کره ای تعبیه شده بود. در صورت صحت این خبر، سامسونگ ظاهر مدرن پرچمداران خود را به گوشی های اقتصادی خواهد آورد؛ گوشی هایی که قرار است در بازارهای در حال توسعه از جمله هند با یکی از خوش قیمت ترین برندهای بازار یعنی شیائومی رقابت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *